Elektryczny Mustang Mach-E nie zniszczył Twojej miłości do tej nazwy? A co powiesz na pickupa?

Ford od wielu lat produkuje samochody przeróżnej maści. W jego historii znalazło się miejsce między innymi dla sporej liczby pickupów. Również dzisiaj mamy w czym wybierać.

Dopiero co zaprezentowano nam zupełnie nową generację Rangera, a w sieci już pojawiają się pomysły na kolejne modele, które mogłyby się przyjąć z sukcesem.

Nowy Ford Ranger (2022) oficjalnie. Pickup stał się większy i zyskał 3.0 litrowy silnik V6 (wideo)

Myśląc przyszłościowo powinien być to samochód z napędem elektrycznym. Aktualnie w ofercie na naszym rynku mamy przecież Mustanga Mach-E, który jest bezemisyjnym SUVem, również w usportowionej wersji GT.

Może zatem znalazłoby się kilku klientów na pickupa stworzonego na bazie tego modelu? Grafik komputerowy X-Tomi Design postanowił sprawdzić, jak mogłoby to wyglądać.

Ford jakiś czas temu wprowadził do oferty elektrycznego pickupa. Model F-150 Lightning nie jest jednak dostępny na naszym kontynencie.

Ford Mustang Mach-E oblał test łosia. Internauci śmieszkują, że wszystko jest w porządku (wideo)

Za napęd odpowiadają tam dwa silniki elektryczne, które w zależności od wersji generują 430 lub 570 koni mechanicznych. Baterie pozwalają na przejechanie około 400-500 kilometrów.