BMW Serii 7 G71 już z produkcyjną wersją lamp. Premiera zbliża się wielkimi krokami (wideo)

BMW jest już coraz bliżej do zaprezentowania wszystkim nowej generacji swojej flagowej limuzyny. Nowa Seria 7 powinna zadebiutować w nadchodzących miesiącach.

Podczas testów na torze wyścigowym Nurburgring przyłapano egzemplarz, który posiadał już produkcyjną wersję przednich oraz tylnych świateł. Widać to doskonale mimo kamuflażu.

Żarty się skończyły. Prawdopodobnie mamy do czynienia z nowym BMW Serii 7 G70/G71

Do tej pory w prototypach montowano tymczasowe oświetlenie, tak żeby spełniało normy homologacyjne i żeby auto mogło poruszać się po drogach na czas testów.

Potwierdzają się zatem informacje, że nowe BMW Serii 7 będzie posiadało rozdzielone przednie reflektory. Podobnie ma się stać w nowym X7 oraz modelu XM, którego premiera odbędzie się 29 listopada.

2023 BMW Serii 7 G70
2023 BMW Serii 7 G70

Pod maskę BMW oznaczonego symbolem G70/71 znajdziemy silniki 6- i 8-cylindrowe, a także warianty hybrydowe i być może również w pełni elektryczny napęd.

Najmocniejsze BMW zobaczymy 29 listopada. Będzie miało największe felgi w gamie (wideo)

Przewidywano, że we wrześniu w Monachium BMW zaprezentuje koncept nowej siódemki, który zapowie stylistykę i niektóre rozwiązania. Niestety, tak się nie stało, mamy więc nadzieję, że o nowej BMW 7 dowiemy się więcej już wkrótce.