Agresor z VW Golfa wyskoczył do kierowcy. 10 minut później zginął w wypadku (wideo)

Tym razem mamy smutne nagranie, które pokazuje, że nie warto przenosić swoich emocji za kierownicę. Czasami bywa to bardzo niebezpieczne i kończy się tragicznie.

W pierwszych sekundach nagrania widzimy jak ze stacji benzynowej wyjeżdża z dużą prędkością kierowca Volkswagena Golfa trzeciej generacji. Zrobił to niezgodnie z przepisami, przekraczając ciągłą linię.

Nawet nie zdążył wyjechać z domu i spowodował wypadek. To z pewnością nie jego dzień (wideo)

Nie spodobało się to autorowi nagrania, więc mrugnął kilkakrotnie długimi w jego stronę. Strasznie zdenerwowało to mężczyznę z Golfa, aż zdecydował się zatrzymać i wyjść z auta.

Właściciel wideorejestratora wrzucił bieg wsteczny i próbował uniknąć konfrontacji. Koleś wsiadł z powrotem do Volkswagena i pojechał dalej. Niestety, były to ostatnie chwile jego życia.

Dosłownie 10 minut później stracił panowanie nad swoim Golfem podczas wyprzedzania i spowodował wypadek, w którym wziął udział jeszcze Volkswagen Passat.

Mężczyzna z Golfa zginął niestety na miejscu. Para podróżująca Passatem z obrażeniami została zabrana do szpitala. Auta zderzyły się czołowo.

Tak wygląda śmierć przed oczami. TIR-owiec wyprzedzał w nocy na zakręcie (wideo)

Nie wiemy, czy ofiara była pod wpływem alkoholu, czy zachowywała się tak, bo próbowała zapomnieć o jakichś wielkich problemach. Niestety, nie ma to już znaczenia. Finał tej sytuacji jest tragiczny.