Zrobili to celowo! “Dla rozrywki” uszkodzili Toyotę GT86 na oczach jej właściciela (wideo)

Widząc tego typu zachowanie, brakuje nam słów żeby w jakikolwiek sposób, bez nerwów, to skomentować. Jak bardzo musi komuś nie wychodzić w życiu, skoro decyduje się na takie czyny?

Zawiść i zazdrość na tak wysokim poziomie powinna być karana. Kierowca Forda Mondeo, którego zobaczysz za chwilę na załączonym nagraniu wideo, powinien zostać jak najszybciej doprowadzony do porządku.

Co za banan! Ostrzegali go, że uszkodzi Veyrona, ale ich olał. Wjechał w Lamborghini (wideo)

Całą sytuację zarejestrowała kamera umieszczona na tylnej szybie Toyoty GT86. To sportowe auto, szczególnie w białym lakierze, mocno przyciąga uwagę.

Niestety również osób, które nie potrafią poszanować cudzej własności. Zachowanie mężczyzn z Forda Mondeo woła o pomstę do nieba. Postanowili uprzykrzyć życie właścicielowi japońskiego coupe.

Kierowca kombi w taki sposób przejechał obok Toyoty, żeby uszkodzić tylny zderzak. Mężczyzna z Toyoty, czekający w kolejce na myjnię, nie mógł uwierzyć własnym oczom w to co przed chwilą zobaczył.

Popisując się przy spotterach uszkodził felgę. Nie powstrzymało to go przed kolejną próbą (wideo)

Sprawa została oczywiście zgłoszona na policję. Ta będzie ustalała dane sprawcy. Jak się okazało, Ford zjechał na stację tylko w tym celu. Żaden z pasażerów nie tankował, ani nie korzystał ze sklepu.