Żartowniś wyrzucił w nocy hulajnogi na środek ulicy. Kierowca nie miał szans na unik (wideo)

Elektryczne hulajnogi cieszą się od kilku lat coraz to większą popularnością. Nie ma co ukrywać, jest to bardzo wygodny środek do przemieszczania się po mieście.

Stosunkowo tani w zakupie, ekonomiczny i zajmuje na tyle mało miejsca, że w ruchu miejskim wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Niestety, są z nim pewne problemy.

Ma gdzieś limit prędkości na ścieżce rowerowej. Hulajnogą jeździ po autostradach (wideo)

W większych miastach pojawiło się mnóstwo sztuk hulajnóg, przeznaczonych do publicznego wypożyczania. Nie ma niestety większej kontroli nad tym, kto je użytkuje.

To powoduje, że trafiają one czasami w ręce osób, które zwyczajnie nie potrafią się zachować i nie szanują cudzej własności. Często widzimy, jak po zakończeniu jazdy hulajnogi lądują w dziwnych, często niebezpiecznych miejscach.

Na załączonym nagraniu możesz zobaczyć urządzenia pozostawione na środku drogi. W nocy były one dla kierowcy praktycznie niezauważalne, co spowodowało uszkodzenia zarówno hulajnogi, jak i samochodu.

Stracił panowanie nad hulajnogą elektryczną. Wylądował w przydrożnym rowie z wodą (wideo)

Mamy nadzieję, że uda się w jakiś sposób dotrzeć do użytkownika, który ma tak olbrzymie poczucie humoru. Z pewnością chętnie pokryje koszty naprawy auta.