Wyszedł sprawdzić czy zdąży przejechać przed pociągiem. Trochę jednak się przeliczył (wideo)

Przejeżdżanie samochodem przez tory kolejowe powinno się wykonywać z zachowaniem szczególnej ostrożności. Mężczyzna widoczny na załączonym nagraniu miał nieco inny plan. Chciał przechytrzyć system.

Podjechał do szlabanu swoim Mercedesem, ale czekał już chyba na tyle długo, że znudziło mu się stanie w miejscu. Postanowił się przejść.

Pociąg wjechał w pół miliona złotych. Kierowca ciężarówki będzie miał spore kłopoty (wideo)

Wyszedł z auta i podszedł bliżej torów, żeby sprawdzić ile jeszcze będzie musiał oczekiwać na przejazd pociągu. Stwierdził chyba, że zbyt długo.

Wrócił więc do Mercedesa i postanowił przejechać pomiędzy półzaporami. Jakież było jego zdziwienie, gdy nagle przed jego oczami ukazał się pociąg.

Nie mamy pojęcia jakim cudem nie widział go nadjeżdżającego z oddali kilka chwil wcześniej. Być może tory skręcały w którąś ze stron i dlatego było to niewidoczne.

Wolała żeby pociąg rozjechał jej samochód, niż zaryzykować kilka rys taranując szlaban (wideo)

Tak czy siak, mamy kolejny film ku przestrodze. Przejazdy kolejowe to jedne z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w ruchu drogowym. Podejrzewamy, że gdyby każdy stosował się do przepisów, to zdecydowanej większości wypadków udałoby się uniknąć.

i have no idea what happend from IdiotsInCars