W swoim Audi RS6 kręci bączki pod stodołą. “Kiedy dostaniesz dofinansowanie z UE” (wideo)

Najszybsze modele samochodów marki Audi, czyli te oznaczone literkami RS w nazwie, charakteryzują się niesamowitą przyczepnością do nawierzchni.

Bardzo ciężko jest je wyprowadzić z równowagi, a to za sprawą genialnego napędu Quattro oraz zaawansowanej elektroniki. Czasami nawet na mokrej drodze trudno jest wprowadzić auto w kontrolowany poślizg.

Polacy w RS6 na autostradzie. “Dawaj ogień” ponad dwie i pół paki w deszczu (wideo)

Trzeba się mocno postarać, żeby zarzucić tyłem. Jest to trochę łatwiejsze wtedy, kiedy poddasz swój samochód tuningowi i zwiększysz moc silnika.

Egzemplarz Audi RS6, widoczny na załączonym nagraniu wideo, najprawdopodobniej został zmodyfikowany. Można zauważyć chociażby obniżone zawieszenie, więc bardzo prawdopodobne, że pod maską również doszło do zmian.

Otoczenie, w którym RS6 kręci bączki poskutkowało tym, że pod filmem nie brakuje komentarzy na temat pochodzenia środków, które zostały nieodpowiednio przeznaczone przez właściciela auta.

To Audi RS6 cierpi na nadmiar mocy i niedobór przyczepności. I tak wziąłbyś je do garażu (wideo)

Oczywiście to tylko domysły, wynikające głównie z zazdrości. Chociaż kto wie, rolnicy otrzymują potężne dotacje, które być może wykorzystują w nie do końca prawidłowy sposób.