To Bugatti Chiron kupisz za 10 razy mniejszą kasę niż u dilera. Jest tylko “mały” haczyk

Na popularnym serwisie aukcyjnym, na którym możesz znaleźć uszkodzone samochody, pojawił się niedawno czerwono-czarny Bugatti Chiron. Na pierwszy rzut oka może to być doskonała okazja.

Chcąc stać się posiadaczem nowego egzemplarza francuskiego hypercara, trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 12 milionów złotych. Egzemplarz wystawiony na aukcję posiada obecnie cenę 1 360 000 złotych.

Bugatti Chiron
Bugatti Chiron

Ktoś chyba bardzo nie lubi jego muzyki. Ostrzelali mu Rolls-Royce’a i spalili Bugatti Chirona (wideo)

Bugatti Chiron posiada przebieg 3500 kilometrów, ale nie ma prawa do ponownej rejestracji. Stał się bowiem ofiarą ataku z wykorzystaniem Koktajlu Mołotowa. Być może pamiętasz, informowaliśmy Cię o tym jakiś czas temu.

To byłe auto jednego z raperów, który nie pierwszy raz spotkał się z nieprzyjaznym zachowaniem wobec jego samochodów. Wcześniej ucierpiał jego Rolls-Royce Cullinan, który został ostrzelany.

Bugatti Chiron
Bugatti Chiron
Bugatti Chiron
Bugatti Chiron

Czarno-czerwone Bugatti posiada spore uszkodzenia, w tym również takie, które naruszyły karbonową konstrukcję podwozia. Rzeczoznawca nie pozwala więc na ponowną rejestrację auta, nawet po naprawie.

Ile kosztuje utrzymanie Bugatti Chiron? Jedna opona za 40 tys. złotych to kropla w morzu

Można go kupić tylko i wyłącznie w celu dalszej odsprzedaży na części. Jeśli uda się z niego dużo wyciągnąć, być może da się jeszcze na tym zarobić. Elementy do tego typu aut osiągają horrendalne ceny.