Poczekają dłużej na swoje Corvette C8. Spłonęła naczepa transportująca je do salonu (wideo)

Wysoki poziom ekscytacji przeżywają ci, którzy otrzymują wiadomość, że zamówiony przez nich kilka miesięcy temu samochód został już wyprodukowany i zmierza w stronę dealera.

Szczególnie, jeśli chodzi o wyjątkowe, sportowe auto, na które czekałeś całe życie. W końcu udało Ci się uzbierać pieniądze, skonfigurowałeś swój egzemplarz i wyczekałeś przez wciąż przedłużający się okres produkcji.

Po pijaku chciał posłuchać dźwięku V8. Spalił swoją Corvette i samochód teściowej (wideo)

Gdy otrzymujesz informację, że Twoje auto zmierza już do salonu, masz nadzieję, że nic złego stać się już nie może. Niestety, bywają i takie przypadki.

Nad ranem, niedaleko Nashville w Tennessee, jeden z parkingów został rozświetlony przez płomienie. Niestety w ogniu stanęła naczepa transportująca kilka egzemplarzy nowego Chevroleta Corvette C8.

Nie mamy niestety dokładnych informacji na temat liczby zniszczonych samochodów. Mamy nadzieję, że uda się jak najszybciej zapewnić ich właścicielom nowe egzemplarze.

Na miesiąc przed premierą Chevrolet pochwalił się zdjęciem nowej Corvette Z06. Ma 626 KM

Obawiamy się jednak, że w związku z aktualnymi problemami panującymi na całym świecie, może to nie być aż takie proste. Wyrazy współczucia dla zrozpaczonych, niedoszłych właścicieli.