Po dźwięku silnika nie rozpoznasz, że to Rolls-Royce. Ma pod maską 707 KM i 1060 Nm (wideo)

Samochody marki Rolls-Royce kojarzą się nam przede wszystkim z niewyobrażalnym poziomem komfortu i prestiżem. Mało który właściciel takiego auta decyduje się na jakiekolwiek modyfikacje.

Zdarzają się jednak również tacy, i to właśnie dla nich firmy tuningowe przygotowują specjalne pakiety stylistyczne i modyfikacje mechaniczne.

Novitec zrobił z Rolls-Royce’a Ghosta strasznego bandytę. W środku spadają gwiazdy (wideo)

W ofercie Noviteca znajdziesz między innymi zestaw dla Rolls-Royce’a Cullinana. Dodatkowe poszerzenia nadkoli, 24-calowe felgi, nowe zderzaki i delikatna lotka na klapie bagażnika czynią z niego prawdziwego bandytę.

Samochód ma szerokość ponad dwóch metrów i wygląda na drodze jak czołg. Słysząc sam dźwięk silnika w życiu byś nie powiedział, że z oddali nadjeżdża samochód tej marki.

Novitec zainstalował nowy układ wydechowy, oraz podniósł moc silnika. Teraz wynosi ona 707 koni mechanicznych, którym towarzyszy 1060 niutonometrów momentu obrotowego. Dzięki temu sprint do setki zajmuje tylko 4,6 sekundy.

Magia dzieje się również wewnątrz. Czarno-czerwona skórzana tapicerka, podsufitka z oświetleniem LED imitującym gwieździste niebo i grube dywany robią wrażenie.

Mogą rzucać granatami i tego nie poczujesz. Rolls-Royce jak czołg za 4 miliony złotych (wideo)

Wybierając się do Noviteca ze swoim Rolls-Roycem możesz być pewny, że spełnią oni wszelkie Twoje zachcianki. Jedynym ograniczeniem będzie tylko grubość Twojego portfela.