Od zawsze chciałeś Maybacha, ale stać Cię tylko na Klasę E? Teraz wystarczy dopłacić 6000 zł

Maybach to klasa sama w sobie. Legendarna marka, która tworzyła i nadal tworzy jedne z najbardziej luksusowych samochodów na świecie. Bez problemu mogą one konkurować nawet z Rolls-Roycem.

Co prawda, nie jest to może aż taki poziom jak jeszcze kilka lat temu, kiedy Maybach 57 i 62 były zupełnie oddzielnymi modelami samochodu, ale nadal nie ma się czego wstydzić.

Maybach W3 ma 100 lat. Z tej okazji pokazano dwa modele, do których nie wpuścisz dzieci

Dzisiaj Możemy mieć Mercedesa-Maybacha Klasy S nawet z 3.0 litrowym silnikiem diesla. Za takie auto trzeba zapłacić co najmniej 458 700 złotych, co nie jest niską kwotą.

Teraz, za sprawą Chińczyków, pojawia się jeszcze tańszy sposób na zakup Maybacha. Wystarczy, że staniesz się posiadaczem Mercedesa Klasy E, i dokupisz specjalny zestaw, który kosztuje 1500 dolarów, czyli około 6000 złotych.

Mercedes-Benz Klasy E Maybach
Mercedes-Benz Klasy E Maybach

Stylistycznie, z pewnej odległości, nie będziesz w stanie rozpoznać, że coś tu jest nie tak. Twój Mercedes otrzyma kilka elementów stylistycznych, które upodobnią go do flagowej limuzyny.

Lubisz parkować w miejscach niedozwolonych? Kup starego Maybacha, to Cię nie ruszą (wideo)

Jest tylko mały haczyk. Pakiet pasuje tylko do Mercedesa Klasy E z przedłużonym rozstawem osi. Tego typu model jest oferowany między innymi na chińskim rynku, u nas go nie uświadczysz.