Objechał nowe Audi RS4 czarnym BMW M340i. Wystarczyło zainwestować 3 tys. zł (wideo)

Czy zawsze wybór najmocniejszego wariantu danego modelu jest najmądrzejszą decyzją? Często tak jest, ale są od tej reguły wyjątki. Jednym z nich jest chociażby BMW.

Samochody zbudowane przez dział M Performance oferują dużo więcej niż pełnoprawne BMW M. A przynajmniej takie jest nasze skromne zdanie.

Nawet Patryk Mikiciuk się nie zorientował. To Lambo zbudowali sami w polskim garażu (wideo)

Za dużo niższa kwotę otrzymujemy prawie zawsze ten sam, choć słabszy silnik, często napęd na cztery koła, lepsze brzmienie wydechu i czasami nawet bardziej interesujący wygląd.

Za stosunkowo niewielką kwotę możemy moc silnika podnieść, tak jak miało to miejsce w czarnym BMW M340i, którym przejechał się niedawno Patryk Mikiciuk.

Po wyjechaniu z salonu BMW M340i xDrive oferuje kierowcy 374 konie mechaniczne. Właściciel tego egzemplarza wydał na tuning kwotę około 3000 złotych, dzięki czemu teraz auto generuje 470 koni mechanicznych.

Co za pojedynek! Toyota GR Yaris mierzy się z Focusem RS. Start spod świateł bez szans (wideo)

Pojedynek z seryjnym Audi RS4, którego 3.0 litrowa jednostka benzynowa ma 450 koni mechanicznych, potwierdził to, co deklarował właściciel. Gratulujemy wyboru i mądrego podejścia do sprawy.