Niemiec wpienił polskiego kierowcę. Zablokował ruch TIRów, bo „Jemiołę se ku..a zrywa” (wideo)

Awaria naszego samochodu w trasie to nic przyjemnego. Nikt nie chce, żeby nam się taka sytuacja przytrafiła. Nie tylko sprawia, że spóźnimy się w umówione miejsce, ale bywa dla nas również niebezpieczna.

Załóżmy, że do zepsucia samochodu dojdzie na fragmencie drogi krajowej, na której akurat nie zaprojektowano szerokiego pasa pobocza. Mamy wtedy utrudnione zadanie.

W Krakowie walą kopniakami z półobrotu. Uliczna bójka powodem zakorkowania (wideo)

Musimy się zatrzymać w taki sposób, aby nie doprowadzić do wielkiego zatoru drogowego i zapewnić sobie jak najwięcej bezpieczeństwa. Niestety, nie zawsze jest to możliwe.

Kierowca ciężarówki, który nagrał załączone nagranie wideo, był przekonany, że stojący przy drodze samochód uległ awarii. Samochody mocno zwalniały, żeby w bezpieczny sposób go ominąć.

Z jego ust możesz usłyszeć piękną wiązankę, gdy tylko zauważył, że awarii tam nie ma, a zatrzymanie się na poboczu było spowodowane chęcią zerwania z pobliskiego drzewa jemioły.

Masz BMW? To możesz omijać korki poboczem. A przynajmniej tak sądzi ten gościu z X5 (wideo)

W stu procentach rozumiemy zdenerwowanie kierowcy zawodowego. Zachowanie właściciela auta na niemieckich rejestracjach woła o pomstę do nieba. Tak dużej nieodpowiedzialności dawno nie widzieliśmy.