Na trzy samochody wydał 70 milionów złotych. Tak się zarabia na nieruchomościach (wideo)

Bohatera załączonego nagrania wideo powinieneś już kojarzyć z jego własnego kanału na YouTube. Manny Khoshbin jest popularnym inwestorem nieruchomości, który zarobione pieniądze lubi przeznaczać na jeden cel.

W jego garażu możesz znaleźć mnóstwo naprawdę wyjątkowych samochodów. Wartość całej kolekcji to około 120 000 000 złotych. Nie, nie pomyliliśmy się z liczbą zer.

Miał ochotę pojeździć Pagani, ale usłyszał coś strasznego. „No trudno, wezmę Bugatti”(wideo)

Tym razem możesz wziąć udział w wycieczce po garażu i wysłuchać krótkiego opisu każdego z jego aut. Z pewnością znajdzie się chociaż jeden egzemplarz, który zrobi na Tobie wrażenie.

Jedną z sekcji zajmuje aż osiem sztuk Mercedesa SLR McLaren. Różnią się one od siebie kolorem, rodzajem nadwozia oraz oczywiście wysokością przebiegu. Najdroższym egzemplarzem jest ten, który ma przejechane zaledwie 320 kilometrów. Manny wycenia go na około 4 miliony złotych.

Jeszcze większe wrażenie robią trzy auta, których nie znajdziesz nigdzie indziej niż w tym garażu. To McLaren Speedtail, Pagani Huayra oraz Bugatti Chiron w specjalnych edycjach przygotowanych we współpracy z francuskim domem mody Hermes.

Ma w garażu pięć białych Rollsów. “Ten jest dla żony, tym wożę dzieci, a w tym pracuję” (wideo)

Wyróżniają się one kolorystyką i ręcznie szytym wnętrzem. Łączna wartość trzech samochodów to około 72 miliony złotych. Stolik do komputera, o wartości 4 milionów złotych, wydaje się być przy tym zatem drobnym wydatkiem.