Myśleli, że przechytrzą spottera stojącego pod bramą Ferrari. Nic nie udało się ukryć (wideo)

Zajęciem spotterów samochodowych jest uchwycenie najciekawszych egzemplarzy w ruchu publicznym. Jedni zajmują się fotografowaniem aut egzotycznych, inni przesiadują pod fabrykami czekając na prototypy.

Dzięki nim, na długo przed premierą, możemy zobaczyć jak będą wyglądały najnowsze samochody danego producenta. Ich obecność nie jest zatem mile widziana.

Ferrari 296 GTB (2022) oficjalnie. Hybryda Plug-In V6 o mocy 820 KM ma zamiar pokonać Artura

Czatujący pod fabryką Ferrari chłopak z kamerą uchwycił niedawno model 296 Spider, którego premiera powinna się odbyć w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

2022 Ferrari 296 Spider
2022 Ferrari 296 Spider fot. X-Tomi Design

Gdy tylko siedzący w aucie mężczyźni zauważyli spottera, zmienili zdanie o wyjechaniu na miasto. Stwierdzili, że przechytrzą chłopaka i skorzystają z innej bramy.

Domysły spottera nie były błędne. Po chwili samochód pojawił się za jego plecami. Udało się na szczęście go uchwycić, jednak nie z aż tak małej odległości jak planowano wcześniej.

Już wiemy jak będzie wyglądało hybrydowe Ferrari 296 Spider. Premiera jeszcze w tym roku

Ferrari 296 GTB zadebiutowało pod koniec czerwca. To 820-konna hybryda Plug-In z 6-cylindrowym silnikiem. Zbudowanie wariantu z otwieranym dachem to tylko kwestia czasu.