Kupując Bugatti przyjedzie ono do Ciebie w skrzyni z drewna. Unboxing robi wrażenie (wideo)

Bugatti pochwaliło się ostatnio zdjęciem ośmiu egzemplarzy modelu Chiron Super Sport 300+. Na jednej fotografii mogłeś zobaczyć samochody o łącznej wartości 128 milionów złotych. Mówimy oczywiście o kwocie bez podatków.

Francuzi zbudują 30 egzemplarzy tego wariantu Chirona. Jest to edycja specjalna, która powstała na cześć rekordu prędkości ustanowionego 2 sierpnia 2019 roku. Udało się wtedy osiągnąć ponad 300 mil na godzinę, stąd „300+” w nazwie.

Bugatti nie wie co to bieda. To jest 8 Chironów o łącznej wartości 128 milionów złotych. Netto.

Dzisiaj mamy dla Ciebie nagranie, na którym zobaczysz unboxing dwóch egzemplarzy na raz. Dotarły one do jednego z dealerów Bugatti w USA, który przyjął zamówienie na co najmniej dwa limitowane Chirony.

Moc 8.0 litrowego silnika W16, w stosunku do standardowego modelu, wzrosła o 100 koni mechanicznych. Do tego, auto posiada kilka modyfikacji aerodynamicznych, które pomagają w osiągnięciu wyższych prędkości.

Ile kosztuje utrzymanie Bugatti Chiron? Jedna opona za 40 tys. złotych to kropla w morzu

Jak łatwo policzyć, każdy z egzemplarzy kosztuje co najmniej 16 milionów złotych netto. Można być jednak przekonanym, że ograniczenie produkcji do 30 egzemplarzy pomoże w szybkim wzroście jego wartości.