Kupując BMW będziesz miał jeszcze więcej opcji. Na lakierze namalujesz dowolny wzór (wideo)

Od bardzo dawna, naszym zdaniem, BMW należy do czołówki wśród producentów samochodów, jeśli chodzi o lakiery, którymi pokrywane są karoserie ich modeli.

W ofercie można znaleźć naprawdę mnóstwo odcieni, które na żywo robią piorunujące wrażenie. Nie wspominamy już nawet o palecie BMW Individual, bo tam to dopiero zaczynają się dziać cuda.

BMW Individual M4 EcoPaintJet Pro
BMW Individual M4 EcoPaintJet Pro

Nie mogłeś się zdecydować na kolor BMW? Teraz możesz wybierać spośród 160 lakierów (wideo)

Teraz BMW będzie teraz korzystało z nowego sposobu malowania elementów. Zamiast rozpylania farby tak zwaną „mgiełką”, co powoduje dosyć duże straty w materiale, zdecydowano się zaprojektować coś innego.

Zbudowano coś w rodzaju drukarki, czyli bardzo precyzyjny pistolet, którego dysza ma zmienną szerokość. Komputer może nakładać farbę o szerokości od 1 do 50 milimetrów.

Oprócz malowania całych elementów karoserii bez zbędnej utraty materiału, pozwala to również na aplikowanie róznych wzorów, takich jak chociażby wyścigowe pasy, numery boczne czy logotypy.

BMW Individual M4 EcoPaintJet Pro
BMW Individual M4 EcoPaintJet Pro

Kupił nowe BMW M3 G80. Nie żałował na lakier, ale zaoszczędził na skrzyni biegów (wideo)

Ilość możliwości jest wręcz nieograniczona. Technologia nazwana EcoPaintJet Pro wprowadzi proces konfiguracji samochodu na zupełnie inny poziom.