Korzystał ze swojego Rolls-Royce-a jak nikt inny. Skończył na słupie w środku miasta (wideo)

Drifting w naszym kraju zyskuje coraz bardziej na popularności. Nie brakuje profesjonalnie organizowanych zawodów i treningów. W okresie letnim praktycznie nie ma weekendu bez tego typu wydarzenia.

Najczęściej wybieranymi samochodami pośród początkujących miłośników jazdy w poślizgu kontrolowanym są stare BMW, Mazdy i Nissany. Wraz ze wzrostem umiejętności i budżetu kupuje się coraz lepsze auta.

Założył dojazdówki do Mercedesa C63 AMG. Nigdy w życiu nie driftowało mu się lepiej (wideo)

Mamy też kilka nazwisk, które znane są na całym świecie. Karolina Pilarczyk, Paweł Trela, Jakub Przygoński, mamy nadzieję, że nie trzeba Ci ich przedstawiać.

Jaki może być najbardziej ekskluzywny samochód, którego można wykorzystać do driftu? Jeden z Rosjan postanowił, że wykorzysta do tego Rolls Royce’a Wraitha.

Potężny moment obrotowy z 12-cylindrowego silnika i napęd na tylne koła skutecznie stawiają luksusowe coupe bokiem. Niestety, podczas jednej ze zwykłych przejażdżek po mieście, auto uległo wypadkowi.

Oni dopiero mają gdzieś przepisy i policję. BMW M4 i Mercedes-AMG driftują w mieście (wideo)

Nie mamy dokładnych informacji na temat okoliczności zdarzenia. Wiemy tylko, że kierowca został zabrany do szpitala i został poddany badaniom toksykologicznym.

Tutaj możesz zobaczyć jak auto radziło sobie na torze, widok takiego auta w kłębach dymu robi wrażenie.