Już nigdy nie przejedzie na czerwonym świetle. Tak bolesnej lekcji się nie spodziewał (wideo)

Dzieciom, od samego początku edukacji, wpajane jest do głowy, że czerwone światło zabrania przekraczania sygnalizatora. Niezależnie od tego, czy idziemy pieszo, jedziemy samochodem czy poruszamy się rowerem.

Światła są ustawiane przed ruchliwymi skrzyżowaniami, przejazdami kolejowymi, ale również przy mostach zwodzonych. W każdym z przypadków wjazd na czerwonym jest bardzo niebezpieczny.

Króla drogi wyrzuciło na łuku. Tak doszło do dachowania w Cisowej, mamy nagranie (wideo)

Mieszkańcy miasta Leuven w Belgii byli świadkami bardzo niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia. Mężczyzna, który podróżował z żoną i dzieckiem, wjechał na czerwonym świetle na most, który za chwilę miał się podnieść.

Gdy operacja się zaczęła, nie zjechał do tyłu, tylko czekał na rozwój wydarzeń. To był jego błąd. Most podniósł się do takiego kąta, że auto zsunęło się do tyłu i dachowało. Dziwi fakt, że nikt nie zatrzymał mechanizmu.

Wjechanie na most okazało się dla niego wielkim wyzwaniem. Niestety nie podołał (wideo)

Cała trójka została zabrana do szpitala z lekkimi obrażeniami. Auto najprawdopodobniej trafi na złom. Cały czas nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, jak można doprowadzić do takiego wypadku.