Już niedługo podepniesz Corvette do gniazdka. 650 KM hybryda przyłapana na testach (wideo)

Już 26 października odbędzie się oficjalna premiera mocniejszej odmiany najnowszej generacji Chevroleta Corvette. Na wariant Z06 czeka wielu fanów amerykańskiej motoryzacji.

Zupełnie nowy, 626-konny silnik, który będzie się kręcił do 9000 obrotów na minutę, powinien okazać się strzałem w dziesiątkę. Mamy nadzieję, że w końcu uda im się wykonać pomiarowe okrążenie na Nurburgringu.

Corvette Z06 miało pobić rekord na Nurburgring. Nie pozwolili jej na to kierowcy Tesli i BMW

Pokazując pierwsze nagrania z niemieckiego toru, informowaliśmy Cię o plotkach dotyczących hybrydowej i elektrycznej wersji Corvette. Tą pierwszą już uchwycono podczas testów.

Na załączonym nagraniu wideo możesz ją zobaczyć. W pełnym kamuflażu przemierzała jedną z amerykańskich miejscowości. Być może wkrótce trafi na próby do Europy.

Hybrydowa Corvette, z przydomkiem E-Ray, ma oferować kierowcy łącznie 650 koni mechanicznych, które będą przekazywane na wszystkie cztery koła. Być może już podczas premiery Z06 dowiemy się na jej temat nieco więcej.

Na miesiąc przed premierą Chevrolet pochwalił się zdjęciem nowej Corvette Z06. Ma 626 KM

Ponadto, nadal krążą plotki o w pełni elektrycznej Vette. Auto nazwane Corvette Zora podobno ma posiadać silniki o łącznej mocy aż 1000 koni mechanicznych. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki.