Dziennie robisz więcej kilometrów, niż on swoim Pagani przez 5 lat. Ma tylko jedną wadę (wideo)

Co może pomóc w oszczędzaniu nabijania przebiegu w samochodzie, a co za tym idzie, utrzymywanie przez dłuższy czas jego wyższej wartości? Odpowiedź jest bardzo prosta.

Wystarczy posiadać kilka, albo kilkanaście samochodów. Kolekcjonerzy, tacy jak Manny Khoshbin, często zmieniają model, którym wybierają się na przejażdżkę, dzięki czemu rozkładają kilometry na różne auta.

Kupił swoje Pagani Huayra w 2016 roku. Tak wygląda obsługa klienta po pięciu latach (wideo)

Przykładowo, jedynym w swoim rodzaju Pagani, które zaprojektowane zostało we współpracy z marką Hermes, Manny przejeżdża około 40 kilometrów rocznie.

Po pięciu latach od zakupu na liczniku wyświetlana jest liczba 120 mil, czyli około 190 kilometrów. Jednym z powodów, poprzez który to auto jest tak rzadko używane, jest z pewnością charakterystyka pracy skrzyni biegów.

Nie należy ona do najbardziej komfortowych. Potrafi dosyć mocno szarpnąć, co nie jest najprzyjemniejsze. Na szczęście, producent znalazł rozwiązanie tego problemu i zaproponował klientowi modyfikację.

Miał ochotę pojeździć Pagani, ale usłyszał coś strasznego. „No trudno, wezmę Bugatti” (wideo)

Manny właśnie zabiera Cię na przejażdżkę ze swojego garażu do serwisu Pagani. Nie często widuje się tyle egzemplarzy włoskiego hypercara w jednym miejscu.