Dramatyczne nagranie z Gdańska. Małe dziecko na rowerku jechało prosto pod tramwaj (wideo)

Oglądając niektóre nagrania z całego świata, czasami mamy wrażenie, że niektórzy rodzice nie dorośli jeszcze do posiadania dziecka. Nie znają oni słowa „odpowiedzialność”.

Tym razem dramatyczne sceny rozegrały się na terenie Gdańska. Wideorejestrator samochodowy uchwycił moment, który mrozi krew w żyłach.

Myśliciel z Peugeota 206 prawie potrącił dwie osoby. Natychmiast otrzeźwiał (wideo)

Auto zatrzymało się na czerwonym świetle, żeby przepuścić pieszych na przejściu. Widzimy jak maleńkie dziecko, praktycznie bez opieki, przejeżdża na rowerku.

W tle widać, że w jego stronę zmierza tramwaj. Nie trzeba mieć nie wiadomo jak bujnej wyobraźni, żeby przewidzieć co się może stać. Dopiero po chwili z lewej strony kadru biegnie mężczyzna, najprawdopodobniej ojciec dziecka.

W ostatniej chwili udaje mu się dobiec do malucha i zatrzymać go przed wjechaniem pod koła tramwaju. Pomóc próbowała też przypadkowo przechodząca kobieta, ale z wrażenia aż się potknęła.

Obcokrajowiec z BMW potrącił mężczyznę tuż przed radiowozem. Policjanci w szoku (wideo)

Mamy nadzieję, że to dramatyczne wydarzenie będzie miało pozytywny wpływ na dalszy okres opieki nad dzieckiem. Bezmyślny ojciec może dopiero zrozumiał jakim skarbem jest macierzyństwo i jak bardzo trzeba się temu poświęcić.