Dobrało się dwóch miglanców z Volkswagenów na trasie S8. Jeden lepszy od drugiego (wideo)

Jeżdżąc po polskich trasach z kamerą można by było nakręcić bardzo ciekawy film o zachowaniach niektórych kierowców. To co czasami się tam wyprawia po prostu zwala z nóg.

Tym razem mamy dla Ciebie niebezpieczną sytuację, która miała miejsce na jednym ze zjazdów z trasy S8. Została ona uwieczniona wideorejestratorem umieszczonym na tylnej szybie. To pokazuje, że warto się w niego wyposażyć.

Wkurzył się, bo gość spryskał jego Mercedesa. Zajechał mu drogę żeby się odwdzięczyć (wideo)

Kierowca Volkswagena Golfa, jadący lewym pasem, w ostatniej chwili przed zjazdem przypomniał sobie, że musi tu skręcić. Miał gdzieś, że praktycznie obok niego, na prawym pasie porusza się inne auto.

Zajechał drogę Volkswagenowi Touranowi i wyhamował, żeby zmieścić się do zjazdu. Tak mocno wpieniło to gościa z Tourana, że ten postanowił mu się odwdzięczyć tym samym.

On jednak nie miał zamiaru tamtędy zjeżdżać, więc musiał jeszcze zdążyć wrócić na trasę. O mały włos nie rozbiłby się na barierkach energochłonnych.

Zespół transplantacyjny jechał S7 na sygnale. Kierowca Opla zajechał im drogę (wideo)

Jak możemy przeczytać w opisie pod filmem, nagranie zgłoszono na policję. Podobno funkcjonariusze będą starali się dotrzeć do obu panów.