Bamber stwierdził, że Bentley Continental GT to idealny samochód do zaorania pola (wideo)

Miejsca, w których najczęściej możemy spotkać samochody luksusowych marek, to zazwyczaj ekskluzywne hotele, najdroższe restauracje, czy bulwary.

Jest jednak wiele tego typu aut, które mocno straciły na wartości i są dostępne dla dużo szerszej rzeszy klientów. Czasami trafiają one w nieodpowiednie ręce.

Porsche za 4 miliony złotych bez prądu. Pomogli znajomi z Bentleya. W zamian dał popis (wideo)

Niegdyś, na zakup pierwszej generacji Bentleya Continentala GT trzeba było wydać ponad milion złotych. W zamian otrzymywałeś ultraluksusowe coupe z bardzo mocnym silnikiem W12.

Dzisiaj na popularnych portalach z ogłoszeniami można znaleźć egzemplarze, które kosztują tylko kilkadziesiąt tysięcy złotych. Owszem, nie są one w idealnej kondycji, ale nadal jest to Bentley.

Szersza niż wcześniej dostępność takich aut powoduje, że niektórzy nowi właściciele wpadają na dziwne pomysły, na które pierwotnemu posiadaczowi Bentleya nawet nie przeszłyby przez myśl.

Nie zapłacił mandatów za 30 tys. złotych. Musiał uciekać swoim Golfem GTI przez pole (wideo)

Na załączonym nagraniu możesz zobaczyć jak rozbawiony kierowca Continentala GT postanowił wjechać nim na pole. W końcu auto ma napęd na cztery koła, więc może uznał je za terenowe?