Amerykanin chciał replikę Audi Quattro. Zrobili mu ją Polacy. “Jest lepsze niż Lambo” (wideo)

Audi Quattro to jeden z najbardziej legendarnych i najbardziej pożądanych modeli, jakie stworzył kiedykolwiek ten niemiecki producent. Odpowiadają za to między innymi: świetna linia, właściwości jezdne i rajdowa historia.

Na rynku wtórnym nie ma zbyt wielu tych aut i każdy kto takie posiada, niechętnie się go pozbywa. Obecnie można trafić na kilka firm, które posiadają odpowiednie części i są w stanie zbudować auto pod Twój gust.

Audi Quattro powraca w elektrycznej wizji z przyszłości. Możesz stać się właścicielem za 290€

Jedna z nich mieści się w Polsce i produkuje samochody, które później możesz zobaczyć głównie na terenie USA. Jeden z egzemplarzy stworzonych przez Group B Garage poznasz na załączonym nagraniu wideo.

Samochód zbudowano w niesamowitej specyfikacji. To replika rajdówki z 1985 roku. Pod maską skrywa się 5-cylindrowa jednostka o mocy 700 koni mechanicznych. Potrafi się ona kręcić aż do 9000 obrotów.

To Audi ma 650 KM, a silnik bazuje na dieslu z Volkswagena T4. Nie miał lepszego auta (wideo)

Reakcje pasażerów, którzy po raz pierwszy mieli okazję przejechać się takim autem, są po prostu bezcenne. Widok tak genialnego samochodu na polskich rejestracjach robi wrażenie.