Zapalony rowerzysta był w tak błogim stanie, że nie zauważył ścigających go policjantów (wideo)

Wpływ alkoholu na ludzki nastrój może być naprawdę różny. Niektórzy po spożyciu czują się szczęśliwi, inni natomiast wręcz odwrotnie, zaczynają się jeszcze bardziej użalać.

Niezależnie od tego, do której z tych grup należysz, w żadnym wypadku nie wolno wsiadać za kierownicę do jakiegokolwiek pojazdu, nawet na rower.

Geniusz z VW Golfa chciał przechytrzyć kierowcę TIRa. Wykorzystał ścieżkę rowerową (wideo)

Mężczyzna widoczny na załączonym nagraniu wideo musiał się nieźle przykleić do szyjki butelki. Było mu tak wspaniale, że postanowił wybrać się na wycieczkę rowerową po mieście.

Niestety, nie zwracał uwagi na nic, co się działo dookoła niego. W pewnym momencie niemalże wpadł prosto pod koła nadjeżdżającej ciężarówki. Na szczęście, tuż obok stał patrol policji, który wyczuł, że coś jest nie tak.

Wesoły rowerzysta nawet nie zauważył, że ściga go radiowóz na sygnale. Dopiero funkcjonariusz, który wysiadł z auta, zatrzymał ręcznie pijanego miłośnika dwóch kółek.

Rowerzysta jechał jego drogą, więc postanowił mu się odwdzięczyć. Ale się zdziwił (wideo)

Niestety nie wiemy jak sprawa się skończyła. Z pewnością czekała go wizyta na izbie wytrzeźwień, a wkrótce otrzyma wezwanie do sądu. Nie będzie to dla niego tania przejażdżka.

@_snip3rrr_

#foryoupage #foryou #dc #dlaciebie #police #policja

♬ Mój rowerek (Beta w benzie) – Disco Kids