Zamontował własny układ wydechowy do Aventadora SVJ. Teraz boi się nim jeździć (wideo)

Lamborghini tworząc Aventadora SVJ postanowiło, że uczyni je wyjątkowym i zbuduje tylko 900 egzemplarzy wersji Coupe oraz 800 sztuk odmiany Roadster.

Każdy z nich posiada 770-konny silnik V12 o pojemności 6.5 litra, który produkuje 720 niutonometrów momentu obrotowego. Auto przyspiesza do 100 km/h w 2,8 sekundy.

770 koni mechanicznych mu nie wystarczyło. Teraz jego Aventador SVJ ma ich 2000 (wideo)

Jeśli jednak bycie jednym z dziewięciuset czy ośmiuset szczęśliwych posiadaczy nie robi na Tobie wrażenia, warto pomyśleć o dalszej personalizacji swojego egzemplarza. Wtedy do gry wkraczają tunerzy.

RDB LA to jedna z najpopularniejszych amerykańskich firm, która zajmuje się tuningiem najbardziej ekskluzywnych samochodów na świecie. Z jej usług korzystają gwiazdy światowego formatu.

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć między innymi błękitny egzemplarz Aventadora SVJ Roadster, w którym zastosowano niesamowicie głośny układ wydechowy, obniżone zawieszenie i nowe 3-częściowe felgi.

W Niemczech dwa razy częściej patrz w lusterka, bo możesz się zdziwić. Tak samo jak on (wideo)

Wkrótce pod maską znajdzie się też trochę więcej koni mechanicznych, więc auto będzie jeszcze bardziej przerażające. Już teraz hałas wydechu powoduje, że momentami aż strach wcisnąć pedał gazu.