Wystawili na sprzedaż Bugatti Chirona. Cena zależy od rynku i Twojego szczęścia (wideo)

Obecna sytuacja na świecie sprawia, że wartość pieniądza powoli maleje. Jest to najlepszy moment, aby ulokować środki w inwestycjach takich jak złoto, nieruchomości, czy chociażby ekskluzywne samochody.

Holenderska firma Absolute Motors daje Ci właśnie taką możliwość. Wystawili oni na sprzedaż jeden z planowanych 500 egzemplarzy standardowego Bugatti Chirona.

Dał koleżance przejechać się jedynym na świecie Chironem. Mało brakowało do kolizji (wideo)

Za każdego z nich klient musi zapłacić co najmniej 2,4 miliona euro, czyli około 11 milionów złotych. To oczywiście cena bez jakichkolwiek opcji.

Na sprzedaż wystawiono egzemplarz z 2019 roku, którego karoseria pokryta jest ciemnozielonym włóknem węglowym, a wnętrze zdobi specjalny wzór skórzanej tapicerki. Niestety, nie wiemy jaki przebieg ma wspomniany Chiron.

Ile kosztuje? Absolute Motors wprowadziło możliwość zakupu auta za pomocą kryptowaluty Bitcoin, a dokładniej 75 Bitcoinami. Na chwilę obecną jest to około 14,3 miliona złotych.

Bitcoin rekordowo drogi: 1 BTC warty prawie tyle samo co nowy Lexus z polskiego salonu

Wartość Bitcoina co chwilę się zmienia, więc wstrzelając się w odpowiedni moment możesz go nabyć za sporo mniejszą kwotę, ale oczywiście jeśli będziesz miał pecha, zapłacisz dużo więcej.