Wsiadając do wnętrza tego McLarena na Twojej twarzy pojawi się uśmiech od ucha do ucha

Jeśli interesujesz się Formułą 1, Twoim ulubionym zawodnikiem jest Daniel Ricciardo, i masz w swojej kieszeni wolnych kilka milionów złotych na sportowy samochód – mamy coś dla Ciebie.

McLaren planuje wypuścić limitowaną edycję modelu 720S, sygnowaną nazwiskiem jednego z najbardziej sympatycznych kierowców w stawce F1.

McLaren 720S Daniel Ricciardo Edition
McLaren 720S Daniel Ricciardo Edition

Zostawił swojego McLarena 720S w środku lasu. Błoto nie pozwoliło na dalszą jazdę (wideo)

Samochód wyróżnia się przede wszystkim kolorystyką. Karoserię pomalowano lakierem pomarańczowym Papaya Spark Orange, zdobią ją fioletowe akcenty Burton Blue, takie jak chociażby numer startowy '3′ na drzwiach.

Za napęd odpowiada ta sama jednostka napędowa, dostaniesz zatem do dyspozycji 720 koni mechanicznych oraz 770 niutonometrów, które rozpędzą Cię do 100 km/h w 2,8 sekundy.

Powstaną tylko trzy egzemplarze McLarena 720S Daniel Ricciardo Edition. Niestety, producent nie pochwalił się ceną tak wyjątkowego auta. Standardowy egzemplarz to koszt około 1,4 miliona złotych.

McLaren 720S Daniel Ricciardo Edition
McLaren 720S Daniel Ricciardo Edition

Dzieciak bez prawka nie opanował 720 KM w McLarenie. Wbił się w Audi R8 i uciekł (wideo)

Z pewnością po wejściu do wnętrza 1 z 3 egzemplarzy na Twojej twarzy pojawi się szeroki uśmiech, z którego znany jest Daniel. Mamy tylko nadzieję, że przed uruchomieniem auta nie trzeba będzie wykonywać popularnego shoey.