Wściekły Bułgar spieszył się do lasu. Swoim Fordem nie był w stanie wyprzedzić (wideo)

Wielu posiadaczy samochodów z mocnymi silnikami sugeruje, że nie kupili ich głównie ze względu na możliwość szaleństwa na drodze. Twierdzą, że jedną z niezaprzeczalnych zalet jest poczucie bezpieczeństwa podczas wyprzedzania.

Jest to oczywiście prawda. Wysokie parametry skracają czas, który spędzamy na lewym pasie chcąc przedostać się przed wolniej poruszające się auto.

Kierowca Forda zachowuje dystans społeczny w każdej sytuacji. Nawet wyprzedzając (wideo)

Gościu z Forda Mondeo, którego możesz zobaczyć na załączonym nagraniu wideo, najwyraźniej narzeka na spadek mocy jednostki napędowej swojego liftbacka.

Nie dał jednak tak prosto za wygraną i cisnął Fordzika pod górkę nawet gdy zaczął się pas wyłączony z ruchu, czyli tak zwana wysepka. Autor nagrania w końcu mu odpuścił.

Wtedy okazało się, że za kierownicą siedzi mężczyzna bułgarskiego pochodzenia. Jego temperament nie pozwolił na zostawienie tej sprawy w taki sposób.

O mały włos nie poszłyby już do szkoły. Szalony kierowca Vectry wyprzedza na przejściu (wideo)

Po wyprzedzeniu autora nagrania ostro go wyhamował, próbując wymusić najechanie na tył. Gdy to mu się nie udało, podążył dalej i zjechał do lasu. Po co? Pozwól, że sugestii z komentarzy pod filmem nie będziemy przytaczać.