Wrzucił do sieci film z Audi RS6. Trafił na 3 lata do więzienia i dostał 10 lat zakazu jazdy (wideo)

Już sama szybka jazda samochodem i nieprzestrzeganie przepisów nie jest najlepszym pomysłem. Rozumiemy, że mocny silnik pod maską potrafi kusić, ale są inne sposoby na zaspokojenie takich zachcianek.

Jeśli dodamy do tego jeszcze uwiecznianie takich wyczynów i umieszczanie tego filmu w sieci, możemy być pewni, że mamy do czynienia z kimś nie do końca inteligentnym.

Chciał spalić gumę i wrzucić film do sieci. Teraz będzie miał zdecydowanie większy zasięg (wideo)

Nagranie, które załączamy, powstało w Wielkiej Brytanii. Widać na nim szaloną jazdę po autostradzie za kierownicą Audi RS6 C7. Maszyna bez problemu rozpędza się do prędkości ponad 200 mil na godzinę, czyli około 320 km/h.

Najwidoczniej mamy do czynienia ze zmodyfikowanym egzemplarzem, gdyż RS6 nawet w wersji Performance, z 605-konnym silnikiem osiąga maksymalnie około 305 km/h.

Wrzucili do sieci nagranie z nielegalnego wyścigu. Film usunęli, ale policja i tak ich znalazła (wideo)

Kierowca wrzucił po wszystkim nagranie do sieci, i ku jego zdziwieniu, wkrótce po tym zapukali do niego funkcjonariusze. Jak świadczy opis filmu, został on skazany na 3 lata więzienia oraz otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres lat dziesięciu.