W te dni lepiej z nią nie zadzierać. On niestety o tym nie wiedział. Trzeba było ją wpuścić (wideo)

Obecnie, zdecydowanie rzadziej niż kiedyś, mówi się, że kobiety to słabsza płeć. Pod względem fizycznym często jest to niepodważalna prawda, ale oczywiście bywają wyjątki.

Większość facetów wie, że są takie dni w życiu dziewczyn, w których lepiej z nimi nie zadzierać. Poziom napięcia bywa wtedy przepotężny i wystarczy tylko mała iskra do wybuchu.

Policjant wydachował auto z kobietą w ciąży. Według niego zatrzymywała się za długo (wideo)

Gorzej, jeśli nie jesteś świadomy, że masz do czynienia z kobietą w takim stanie. Kierowca widocznego na załączonym nagraniu pickupa przekonał się o tym dopiero po fakcie.

Podczas jazdy w korku doszło do klasycznej sytuacji z wpuszczaniem innych aut jadąc na suwak. Mężczyzna był uparty i nie chciał wpuścić kobiety z Nissana. Nie wiemy dlaczego tak było, nie widzimy wcześniejszych fragmentów.

Bardziej uparta okazała się jednak dziewczyna. Niemalże zaczęła spychać terenówkę z drogi. W pewnym momencie najechała kołem na koło i wyskoczyła w powietrze.

Opluła go, bo użył w jej kierunku klaksonu i nie chciał jej wpuścić. Po co ta agresja? (wideo)

To chyba lekko przestraszyło mężczyznę, gdyż ustąpił jej miejsca. Ale nie był to koniec atrakcji. Po wszystkim kobieta wyszła z auta i z impetem uderzyła pięścią w drzwi pickupa.

Let the right one in. from IdiotsInCars