Tatuś z Tesli Model 3 chciał zaimponować swoim dzieciom. “E tam Lexus LFA, pa tera” (wideo)

Lexus może się pochwalić kilkoma bardzo szczególnymi modelami w historii swojej działalności. Z pewnością jednym z najbardziej pożądanych jest Lexus LFA.

Sportowy samochód z 10-cylindrowym silnikiem o pojemności 4.8 litra oferuje kierowcy 560 koni mechanicznych i 480 niutonometrów momentu obrotowego.

Lexus LFA sprzedany za cenę 1000-konnego Bugatti. Jego wartość będzie tylko rosła (wideo)

Sąsiedzi od razu będą wiedzieli, że wyjechałeś na miasto. Dźwięk jednostki V10 jest donośny jak hejnał mariacki. Efektowna stylistyka również nie pozwoli na przejazd incognito.

Jest mała szansa, że inni uczestnicy ruchu drogowego zwrócą uwagę na inne auto niż Twoje. Na załączonym nagraniu wideo zdarzył się cud, i wszystkie oczy skierowały się z Lexusa na elektryczną i bezduszną Teslę Model 3.

Jej kierowca się zagapił (być może oglądał w lusterku Lexusa), i prawie ominął zjazd z autostrady. Manewr ostrego skrętu w prawo się udał, ale było bardzo blisko wypadku.

Co brzmi lepiej niż Lexus LFA? Sześć egzemplarzy na raz na jednym torze testowym (wideo)

Zrobił to w ostatnim momencie, narażając na niebezpieczeństwo nie tylko siebie i dzieci na tylnych fotelach, ale również innych uczestników ruchu.