Tak James Bond sterował BMW 750iL za pomocą komórki. Producent ujawnia tajemnicę (wideo)

W tajnych magazynach BMW skrywane są najciekawsze egzemplarze, które bawarski producent stworzył przez ostatnich kilkadziesiąt lat. Niemcy postanowili wykorzystać ich potencjał.

Rozpoczęto więc prowadzenie kanału na YouTube, na którym prezentowane są najbardziej interesujące auta. Tym razem padło na model Serii 7 generacji e38.

Facet znalazł szczęście na lewym pasie. Kierowca BMW 7 nie wytrzymał i teraz go szukają (wideo)

Przed kamerą stanęły trzy egzemplarze 12-cylindrowego wariantu 750iL. Pierwszy z nich to zupełnie seryjny samochód zachowany w niemal idealnym stanie.

Tuż obok postawiono auto, które zaprojektowano we współpracy z marką Karl Lagerfeld oraz luksusową siecią hoteli Four Seasons. Poziom luksusu wszedł tam na zupełnie inny poziom. Na pokładzie znalazł się odtwarzacz VHS, lodówka, dwa telefony, a nawet podajnik do chusteczek.

Chcesz być jak James Bond? Musisz się spieszyć, zbudują tylko 300 takich Defenderów z 5.0 V8

Trzeci egzemplarz to gwiazda filmowa. Jeździł nim sam James Bond w filmie z 1997 roku pod tytułem „Jutro nie umiera nigdy”. Używał w tym celu telefonu komórkowego. Na nagraniu możesz zobaczyć w jaki sposób zostało to zaaranżowane. Prosty patent robi wrażenie.