Porównali nowego Mercedesa Klasy S z autem, którym uwielbiał jeździć 50 cent i Putin (wideo)

Jeśli oglądałeś pochodzący z 2005 roku film „Get rich or die tryin”, z pewnością kojarzysz scenę, w której główny bohater kupuje swój wymarzony samochód.

50 cent wyjeżdża z komisu białym egzemplarzem Mercedesa Klasy S generacji W140, rzucając plecakiem wypełnionym gotówką w dealera. Dla miłośników motoryzacji z pewnością jest to jedna z ciekawszych scen tego filmu.

Nowy Mercedes Klasy S w teście łosia. Zobacz, jak niemiecki okręt omija przeszkodę (wideo)

Ta generacja flagowej niemieckiej limuzyny ze Stuttgartu produkowana była w latach 1991-1998. Jak każda kolejna eska, wprowadzała na rynek mnóstwo nowoczesnych technologii, których świat nie widział wcześniej na oczy.

Dziennikarze z kanału YouTube Throttle House postanowili zestawić poczciwą 'loszkę’ z najnowszym wcieleniem Mercedesa Klasy S W223. Bardzo łatwo zauważyć jak wielki progres wykonano w motoryzacji w przeciągu 30 lat.

15-letni Mercedes Klasy S w dieslu z przebiegiem 190 tys. km i v-max na autostradzie (wideo)

Co ciekawe, autorzy nagrania twierdzą, że praca zawieszenia wygląda tak samo, a może i nawet widać delikatną przewagę w modelu W140. Z pewnością miło spędzisz czas oglądając w niedzielne popołudnie załączony materiał.