Oto Twój dzienny motywator. Ma w garażu nowe Lambo. Nie zgadniesz gdzie pracował (wideo)

Każdy fan motoryzacji ma w głowie auto, które jest jego największym marzeniem. Chce, żeby kiedyś mógł sobie na takie pozwolić i żeby stanęło w jego garażu.

Jeśli należysz do grupy osób, które śnią o supersamochodzie typu Ferrari czy Lamborghini, będzie Ci dużo trudniej spełnić taki cel. Nie jest to jednak niemożliwe.

Wleciał Aventadorem do tunelu jak do siebie. Lamborghini wie, jak musi brzmieć V12 (wideo)

Mogłoby się wydawać, że żeby zostać milionerem i być w stanie pozwolić sobie na tego typu luksusowe samochody, trzeba dostać spory spadek, mieć bogatych rodziców, lub cudem znaleźć od razu pracę-marzenie.

Nic bardziej mylnego, Twoja pierwsza praca nie determinuje tego, czym będziesz zajmował się w przyszłości i jakie będziesz miał zarobki. Gość z załączonego nagrania wideo jest na to idealnym przykładem.

Właściciel Lamborghini Aventadora SVJ Roadster, wartego około 3 milionów złotych, obecnie posiada firmę telekomunikacyjną. Zapytano go jednak o pierwszą pracę, jaką wykonywał.

Chciał się pochwalić dźwiękiem Lamborghini Aventadora. Prawie puścił auto z dymem (wideo)

Okazuje się, że była to popularna restauracja fast-food, czyli KFC. To tylko potwierdza fakt, że ciężka praca i chęci nie powstrzymają nikogo przed osiągnięciem wymarzonego celu.