„No to podriftował koleś”. Zachęcali go do poślizgów, ale zrobił to w złym miejscu (wideo)

BMW ostatnio często zachęca swoich klientów do korzystania w pełni z potencjału, jaki oferują modele z serii M. Widzieliśmy już na oficjalnym kanale YouTube kilka ciekawych nagrań.

Uczono posiadaczy BMW M3 i M4 jak korzystać z procedury startu, a także jak działa specjalna aplikacja oceniająca Twoją jazdę w kontrolowanym poślizgu.

BMW sprawdzi, czy dobrze poleciałeś bokiem. Tak działa M Drift Analyzer w M3 i M4 (wideo)

Wielu dealerów posiada pod salonem egzemplarze testowe, przeznaczone dla potencjalnych klientów. Czasami użyczane są one na kilka godzin, albo dni, żeby osoba mogła się zapoznać z autem, które zamierza kupić.

BMW M3 Competition M4 drift
BMW M3 Competition M4 drift

Jak widać na załączonym nagraniu wideo, zdarzają się wypadki. Jeden z klientów został chyba za bardzo zachęcony do ostrej jazdy i sprawdził potencjał BMW M4 Competition na drodze publicznej.

Jej bilans skończył się na zniszczonym niemieckim coupe, dwóch Passatach oraz Mercedesie Klasy E. Mamy nadzieję, że kierowcy BMW nic się nie stało.

BMW zachęca do korzystania z Launch Control. Pokazuje jak to zrobić w M3 z manualem (wideo)

Przypomnijmy, że BMW M4 Competition oferuje osobie za kierownicą moc 510 koni mechanicznych, generowaną przez 3.0 litrową jednostkę R6 z dwoma turbosprężarkami. Tutaj naprawdę niewiele trzeba, żeby przesadzić.

happens, for sure. from IdiotsInCars