Niedawno dopiero odebrał AMG GT Black Series i już go lakieruje. Kto bogatemu zabroni (wideo)

„Hi guys I’m Shmee”. Na pewno kojarzysz to popularne na motoryzacyjnym YouTube zdanie. Właśnie w ten sposób każdy ze swoich filmów zaczyna jeden z najpopularniejszych twórców contentu o samochodach.

Brytyjczyk posiada dosyć sporą kolekcję supersamochodów. Jednym z jego niedawnych zakupów jest Mercedes-AMG GT Black Series, którego nabył w szarym kolorze.

Wygląda jak każdy AMG GT R Roadster, a jest szybszy od kosztującego 2 miliony Black Series

Szybko mu się on jednak znudził, więc postanowił go zmienić. Nie poszedł jednak na łatwiznę i nie wydał około 15 000 złotych na oklejenie samochodu folią zmieniającą kolor.

Shmee postanowił, że odda samochód na ponowne lakierowanie. Warty około 2 milionów złotych Mercedes został zatem rozebrany na części i polakierowany od nowa.

Wybór padł na jeden z najdroższych lakierów z palety Mercedesa, czyli Solarbeam Yellow Metallic. Możesz go kojarzyć chociażby z Mercedesa SLS AMG Black Series.

Dla przypomnienia, Mercedes-AMG GT Black Series napędzany jest 4.0 litrowym silnikiem V8 biturbo o mocy 730 koni mechanicznych i momencie obrotowym wynoszącym 800 niutonometrów.

Zrobiłbyś to samo wjeżdżając Mercedesem-AMG GT Black Series na niemiecką autostradę (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć progres prac przy niemieckim coupe. Autor nagrania przyjechał skontrolować lakierników w swoim Mercedesie-AMG GT R Roadster. Kto bogatemu zabroni?