Mając ten żel pod prysznic wzbudzisz zazdrość somsiada. Jest ekskluzywny jak dźwięk 1.9 TDI

Działy marketingu pewnych marek czasami puszczają wodze fantazji. Posuwają się do zachowań, o których niektórzy w swojej pracy mogą tylko pomarzyć.

Eksperymenty dotyczące kontrowersyjnych kampanii reklamowych często jednak przynoszą sukces. Czy podobnie będzie w tym przypadku?

Orzeł z Passata B5 Kombi chciał być szybki jak białe BMW. Zabrakło mocy, ale miał plan (wideo)

W jednym z popularnych sklepów z kosmetykami pojawił się produkt opisywany jako ekskluzywny niczym darmowe próbki z hotelu w Egipcie. To żel pod prysznic o tajemniczej nazwie „Passat sąsiada”. Można więc się domyślać, że każdy będzie Ci go zazdrościł.

Jego zapach ma przypominać woń chmurki z układu wydechowego silnika 1.9 TDI tworzoną podczas redukcji biegu przy wyprzedzaniu na trzeciego na podwójnej ciągłej.

Gustowne, jak skarpetki w sandałach, opakowanie z pewnością zwróci uwagę każdego gościa w Twoim domu, który akurat pójdzie skorzystać z toalety. Jak zapowiada sam producent, z pewnością będzie on zadawał sobie pytanie „Skąd ten ch.. go ma?”.

Phaetonem ciągnął na lince Passata B6. Nawet wtedy musieli wyprzedzić sznur aut (wideo)

Całe 500 mililitrów prestiżu możesz kupić w okazyjnej cenie 19,99 zł odwiedzając jeden z lokalnych sklepów Hebe. Z pewnością półka, na której stoi, będzie specjalnie wyeksponowana, żebyś tylko go nie przeoczył.