Ma w garażu pięć białych Rollsów. “Ten jest dla żony, tym wożę dzieci, a w tym pracuję” (wideo)

Która marka motoryzacyjna produkuje najbardziej luksusowe samochody na świecie? Z pewnością jedną z czołowych jest brytyjski Rolls-Royce. Obcowanie z ich autami to niesamowite doświadczenie.

Posiadanie chociaż jednego z nich wiąże się z wydatkiem liczonym w milionach złotych. W zamian dostajesz ultra-luksusowe auto, którego komfort jest nieporównywalny z tańszymi limuzynami.

Novitec zrobił z Rolls-Royce’a Ghosta strasznego bandytę. W środku spadają gwiazdy (wideo)

Są na świecie tak wierni fani tej marki, dla których posiadanie jednego egzemplarza to za mało. Idealnym przykładem jest Manny, którego z pewnością już kojarzysz, jeśli często nas odwiedzasz.

Aktualnie w swoim garażu posiada on aż pięć Rollsów, każdy z nich pomalowany jest tym samym białym lakierem. Trzeba przyznać, że stojąc obok siebie robią kolosalne wrażenie.

W kolekcji możesz zobaczyć dwa egzemplarze modelu Phantom Drophead, jeden egzemplarz Dawn, oraz dwie generacje Ghosta. Starszy z nich pełni funkcję auta rodzinnego. Nie szkoda bowiem wpuścić dzieci na czarną skórzaną tapicerkę.

Ma w garażu 4 Bugatti, Pagani i McLareny. Kupił Teslę za pół miliona i jest nią zachwycony (wideo)

Oprócz tego Manny posiadał jeszcze Phantoma oraz Cullinana, ale obu aut się pozbył. Aktualnie czeka na odbiór przedłużonej wersji flagowej limuzyny, również oczywiście w kolorze białym.