Jedną ręką bez trakcji pędził 160 km/h w mieście. Tak pokazał potencjał swojego BMW (wideo)

Jednym z najlepiej ocenianych BMW serii M w historii jest model M2. Dziennikarze z całego świata stawiali go na pierwszym stopniu podium, dopóki na rynku nie pojawiło się nowe M5 CS.

Nieco tańszą opcją, ale również bardzo interesującą, jest usportowione BMW M240i. Dostępność opcjonalnego napędu na cztery koła xDrive i 340 koni mechanicznych kuszą wielu klientów.

Poszedł bokiem, żeby zaprezentować brzmienie nowego wydechu w swoim BMW M3 (wideo)

Niektórzy z nich decydują się na modyfikacje 3.0 litrowej jednostki benzynowej, która drzemie pod maską. Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć jeden z egzemplarzy w akcji.

Właściciel wydał sporo kasy na tuning. Nie ograniczył się on do zmiany oprogramowania, a do wymiany wielu komponentów mechanicznych. Aktualnie auto może legitymować się mocą nawet 600 koni mechanicznych.

Niestety, kierowca wybrał złe miejsce oraz sposób zaprezentowania potencjału auta. Jedną ręką prowadził swoje BMW na dość zatłoczonej drodze publicznej. Każde mocniejsze wciśnięcie gazu powodowało utratę trakcji.

Ma problemy z trakcją nawet przy 290 km/h. 30-letnie Suzuki walczy z Porsche i Audi (wideo)

Jeden nieodpowiedni ruch mógłby spowodować poważny wypadek. Najwidoczniej ważniejsze od zdrowia innych uczestników ruchu było dla niego trzymanie w ręce telefonu, którym nagrywał swoje popisy.