Cwaniak z Mercedesa zrobił dwa ruchy i stał się nieuchwytny. Teraz może łamać prawo (wideo)

Najczęściej najprostsze sposoby są najlepsze. Takie stwierdzenie można zastosować praktycznie w każdej dziedzinie życia, również w ruchu drogowym.

Mężczyzna z widocznego na załączonym nagraniu Mercedesa Klasy E W213 nagle poczuł się znudzony staniem w korku. Wpadł na pomysł, dzięki któremu stanie się nieuchwytny. A przynajmniej tak mu się wydaje.

Myślał, że nikt się nie zorientuje. Złamał prawo, które sam powinien respektować (wideo)

Na postoju wysiadł z auta i jak gdyby nigdy nic zdemontował swoją przednią i tylną tablicę rejestracyjną. Teraz może robić na drodze co mu się żywnie podoba.

Dopóki nie trafi na patrol policji, będzie mógł korzystać z buspasów, przejeżdżać na czerwonym i wyprzedzać w niedozwolonych miejscach. No geniusz!

Oczywiście wrzucamy to nagranie ku przestrodze, a nie jako film instruktażowy. Tego typu zachowanie na 99,9 procent skończy się bardzo nieprzyjemnym spotkaniem z funkcjonariuszami.

Kierowca Forda zachowuje dystans społeczny w każdej sytuacji. Nawet wyprzedzając (wideo)

Nie był to chyba jego pierwszy tego typu występ, gdyż był już do niego bardzo dobrze przygotowany. Szybkie mocowanie tablic rejestracyjnych na magnes nie było przypadkowe.

This guy pulling his plates before breaking laws. from IdiotsInCars