Był pewny, że nie ma szybszego auta na mieście. Przyjechał typ pickupem i go wyśmiał (wideo)

Jeśli jesteś posiadaczem BMW M4, to z pewnością nie był to przypadkowy zakup. Doskonale wiesz co posiadasz i do czego to auto zostało stworzone.

Jest to bardzo szybkie coupe, które powinno dawać mnóstwo frajdy z jazdy i zapewniać kierowcy świetne osiągi. Do tego mamy jeszcze dreszczyk emocji zapewniony przez dosyć narowisty napęd na tylną oś.

30-letni Golf nie robił wrażenia na starcie. Gości z RS6 i M4 zaskoczył dopiero na linii mety (wideo)

Pod maską znajduje się 6-cylindrowa jednostka o pojemności 3.0 litrów i mocy 431 lub 450 koni mechanicznych, w zależności od wybranego wariantu. Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje około 4 sekund.

Samochodem, który ma zdecydowanie więcej zastosowań, jest Dodge RAM. Taki wielki pickup sprawdzi się zarówno jako auto rodzinne, oraz samochód do ciężkiej pracy.

Są też osoby, które traktują je jako wóz sportowy. Na załączonym nagraniu możesz zobaczyć egzemplarz z silnikiem diesla, który oferuje 1 000 koni mechanicznych na kołach.

Dieslem spalił gumę wszystkimi czterema kołami. Moment obrotowy robi wrażenie (wideo)

To oznacza, że po odjęciu strat na napędzie, silnik generuje nawet ponad 1 200 koni mechanicznych. Gdybyś w swoim M4 spotkał to auto na drodze, z pewnością byłbyś zaskoczony, że zostałeś pokonany przez wielkiego amerykańskiego pickupa.