Autem bez prawa ruchu wpadł w poślizg przy policjantach. “Zaraz mnie aresztują” (wideo)

Modyfikacje samochodu pochłaniają często bardzo dużo czasu i oczywiście pieniędzy. Noce spędzone w warsztacie są ciężkie, ale efekt końcowy wszystko wynagradza.

Gdy już proces budowy zbliża się ku końcowi, nie możesz się doczekać kiedy w końcu wyjedziesz swoim tuningowanym autem na drogę. Chcesz już poczuć tę moc.

Zbudował sobie BMW M3 Touring, ale policja nie miała litości. Auto skończyło na złomie (wideo)

Zdarza się tak, że ta ochota kusi właściciela auta do zachowań niezgodnych z prawem. Chłopak widoczny na załączonym nagraniu wideo będzie tego żałował.

Postanowił, że wyjedzie na przejażdżkę jeszcze niezarejestrowanym autem, które właśnie skończył tuningować. Zabrał ze sobą dwóch kumpli i wyjechali na osiedle. No co się może stać w okolicy domu?

Wciśnięcie gazu do dechy poskutkowało mocnym rozpędzeniem się auta. W pewnym momencie chłopak zauważył radiowóz i spanikował. Brak systemu ABS spowodował utratę panowania i poślizg, tuż przed nosami policjantów.

Palenie gumy na oczach policji to dla niego żaden wyczyn. Chciał poczuć smak pościgu (wideo)

Mina kierowcy, kiedy zrozumiał co zrobił i zaczął się domyślać co go czeka jest bezcenna. Najprawdopodobniej straci prawo jazdy na dłuższy okres i nie będzie to jedyna kara, z jaką będzie musiał się pogodzić.

Dude decides to go speeding in unregistered sports car from IdiotsInCars