Agresor z Audi wyciągnął kij z bagażnika. “Kupił złom za 5 tysięcy i skrzynia mu zamuliła” (wideo)

Samochód wyposażony w automatyczną skrzynię biegów zapewnia właścicielowi mnóstwo komfortu i zwalnia go z kilku obowiązków. Nie trzeba już machać niepotrzebnie lewą nogą i odpowiednio dobierać biegu. Szczególnie męczy to w długim korku.

Oczywiście istnieją miłośnicy motoryzacji, którzy w każdym możliwym aucie wybierają manual. Daje im to pełną kontrolę nad autem, a dodatkowe czynności, które muszą wykonać, tylko poprawiają wrażenia z jazdy.

Wyskoczył z bejsbolem do kierowcy BMW. Szkoda, że zapomniał wziąć ze sobą piłkę (wideo)

Właściciel samochodu, z którego pokładu nagranie załączamy, być może również rozważy zakup kolejnego auta z ręczną skrzynią. Wszystko przez jedno nieprzyjemne wydarzenie.

Podczas jednej z podróży, tuż po zmianie pasa ruchu, jego automatyczna przekładnia się nieco pogubiła i auto zamiast przyspieszyć lekko zwolniło. To rozwścieczyło kierowcę Audi A5 Sportback, któremu autor nagrania poniekąd wcisnął się przed nos.

Właściciel niemieckiego auta marki premium nie dał za wygraną. Podążał za mężczyzną przez około 5 minut, aż w końcu zajechał mu drogę i wyhamował. Następnie wyjął z bagażnika coś w rodzaju pałki i chciał go nastraszyć.

Agresor z Forda wylał swoje żale na kierowcę, który nie chciał go puścić pod prąd (wideo)

Jak widać, nawet skrzynia biegów może być bardzo niebezpiecznym powodem nieporozumień, do których dosyć często dochodzi na naszych drogach. Niestety, agresji w nich nie brakuje.