Zamówił jedyny w Polsce pakiet stylistyczny do AMG G 63. Zdążył nim przejechać 50 km (wideo)

Mercedes-AMG G 63, mimo swojej wysokiej ceny, jest dosyć popularnym wyborem wśród zamożniejszej części społeczeństwa. Mnóstwo egzemplarzy nie pozostaje seryjnych, na drogach królują pakiety od Brabusa czy Mansory.

Na rynku jest jednak mnóstwo innych firm, które oferują swoje usługi dotyczące Mercedesa-AMG G 63. Jedną z nich jest brytyjskie przedsiębiorstwo Urban Automotive.

750 KM w Mercedesie-AMG E 63 S. Przyjechał na tuning do Polski aż z Wielkiej Brytanii (wideo)

W Polsce pojawił się właśnie pierwszy samochód wyposażony w pełny pakiet Widetrack. Składa się on z wielu karbonowych elementów, które poszerzają nadwozie o 6 centymetrów. W nadkolach znalazło się miejsce dla 23-calowych felg wyprodukowanych we współpracy z marką Vossen.

Pod maską aktualnie nie zastosowano zmian, ponieważ auto dopiero co odebrano z salonu. Można więc było tylko zamontować pakiet stylistyczny i trzeba poczekać na zakończenie procesu docierania silnika.

Nie uwierzysz co trzeba zrobić, aby poprawnie zmierzyć moc w 1 z 333 Audi R8 V10 GT (wideo)

Mamy zatem do czynienia z 585-konną jednostką 4.0 V8, która już wkrótce będzie generowała 700, lub nawet 800 koni mechanicznych. Czas przyspieszenia do 100 km/h skróci się z seryjnych 4,5 sekundy do około 3,6 sekundy.