Zamiast prawa jazdy wyciągnął blachę. W taki sposób uniknął mandatu od kolegów (wideo)

Na świecie są równi i równiejsi, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Znajomości, pozycja społeczna, czy wykonywany zawód sprawiają czasami, że niektórym wydaje się, że mogą sobie pozwolić na więcej.

W czasach, kiedy coraz więcej sytuacji jest rejestrowanych, dużo więcej zdarzeń nie pozostaje w cieniu i wychodzi na jaw. Wideorejestratory co chwilę nagrywają bardzo ciekawe fragmenty życia.

Policjant na służbie ukarany mandatem. Wyprzedzał na przejściu dla pieszych (wideo)

W centrum Warszawy motocyklista trafił na coś interesującego. Na początku nagrania widzimy, jak na 3-pasmowej drodze, przed przejściem dla pieszych zatrzymują się dwa auta, w tym radiowóz. Kierowca samochodu jadącego trzecim pasem przejeżdża przez zebrę w momencie, w którym pieszy jest już na przejściu.

Funkcjonariusze z samochodu policyjnego po chwili postanowili ukarać gagatka. Podjechali do niego na kolejnym skrzyżowaniu i uruchomili sygnały świetlne i dźwiękowe. Mieli nadzieję, że ukarają kierowcę mandatem.

W życiu byś się na to nie odważył. Wcisnął gaz widząc policjanta obok wielkiej kałuży (wideo)

Lekko się zdziwili, gdy mężczyzna siedzący w czarnym Hyundaiu wyciągnął spod kurtki legitymację służbową. Okazało się, że był to nieoznakowany samochód policyjny. Koledze po fachu przecież nie należy się mandat, prawda?