Wydałeś 1 000 zł na indywidualkę? Super, za jego tablice możesz kupić trzy nowe Bugatti (wideo)

Środowisko najbogatszych ludzi na świecie rządzi się swoimi prawami. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy jakimi kwotami oni obracają i na co wydają niebotyczne sumy pieniędzy.

Oprócz kupowania najdroższych samochodów na świecie starają się oni w jakiś sposób je wyróżnić. Oklejenie krzykliwym kolorem czy wizyta u renomowanego tunera to nie wszystko.

On nie ma problemów z włączaniem się do ruchu. Na pasie rozbiegowym osiąga 180 km/h (wideo)

Właściciel widocznego na załączonym nagraniu wideo Lamborghini Aventadora SVJ Roadster postanowił kupić mu wyjątkową tablicę rejestracyjną. Wystawiona niedawno na aukcji w Katarze blacha z numerem 123 kosztowała go… 46 milionów złotych.

Za te 10 milionów euro mógł kupić około 20 Aventadorów SVJ Roadster lub trzy egzemplarze Bugatti Chiron. Nadal uważasz, że 1 000 złotych wydane na indywidualną tablicę rejestracyjną w polskim wydziale komunikacji to dużo?

Facet pomógł kierowcy w zaparkowaniu Bugatti Veyrona. W zamian dostał jagodziankę (wideo)

Włoski producent ograniczył liczbę egzemplarzy tego modelu do 800 sztuk. 770 konne V12 o pojemności 6.5 litra potrafi rozpędzić samochód do prędkości 350 km/h mijając liczbę 100 po 2,8 sekundy.