Wydał na 20-letniego Nissana S15 tyle, ile kosztuje nowe BMW M3 Competition (wideo)

Idąc dzisiaj do salonu samochodowego i konfigurując wymarzone auto, możesz się lekko zdziwić. Przykrym momentem nie będzie usłyszenie ceny, ale przewidywanego terminu dostawy Twojego egzemplarza.

Cały rynek cierpi na problemy z dostępnością części, opóźnienia sięgają kilku miesięcy i mogą się jeszcze przedłużać. Aktualnie jest to dobry moment na sprzedaż samochodu, ale kłopotem będzie wydanie zarobionych pieniędzy na kolejne auto.

BMW M3 Competition G80 walczy z legendami tuningu. Czy na pewno ma tylko 510 KM? (wideo)

Wyścig przeprowadzony przez kanał CarWow dał nam do myślenia. Czy może warto przeznaczyć taką samą sumę pieniędzy na starszy samochód oraz jego poważne modyfikacje?

Nowe BMW M3 Competition w polskich salonach wyceniono na 433 900 złotych. W zamian otrzymujemy 510 koni mechanicznych oraz 650 niutonometrów momentu obrotowego.

Właściciel widocznego na nagraniu Nissana S15 wydał podobną kwotę na swoje 20-letnie auto. Teraz, silnik o zwiększonej do 2.1 litra pojemności, generuje 600 koni mechanicznych i 750 niutonometrów.

Nigdy nie był aż tak przerażony. Wsadzili go za kierownicę 1600-konnego Nissana GT-R (wideo)

Jak wygląda porównanie nowoczesnej technologii z samodzielnym uzyskaniem tak dużej mocy w starszym samochodzie? Przekonasz się oglądając załączony materiał wideo.