Roszczeniowa Polka była wściekła. Zaatakowała instruktora szkoły jazdy po 23 sekundach (wideo)

Z pewnością każdy pamięta, kiedy nadszedł ten wymarzony moment i drzwi szkoły nauki jazdy stanęły przed Tobą otworem. Musiałeś się jeszcze wymęczyć chwilę na zajęciach z teorii i w końcu legalnie mogłeś wsiąść za kółko.

Pierwsze momenty na fotelu kierowcy nie dla wszystkich bywały łatwe i przyjemne. Nie każdy ma do jazdy talent i nie każdemu nauka przychodzi łatwo.

Na oczach kursanta nauki jazdy zaprezentował jak łatwo stracić 300 zł i 5 punktów (wideo)

Zdarza się więc, że jazda samochodem z elką na dachu przypomina żółwi krok i nie wszystkie reakcje są natychmiastowe i odpowiednie. Nawet samo przygotowanie się do jazdy może chwilę zająć.

Niestety, nie wszyscy doświadczeni kierowcy to rozumieją. Zapominają już jak to było w ich przypadku i negatywnie podchodzą do tego typu sytuacji.

Kobieta widoczna na załączonym nagraniu wideo zadzwoniła na policję, bo młoda dziewczyna zbyt długo ustawiała fotel, kierownicę i lusterka przed rozpoczęciem lekcji nauki jazdy.

Kursant porwał samochód nauki jazdy? Czy to instruktor zabłysnął umiejętnościami? (wideo)

Nie widać tego w kadrze, ale według informacji załączonych do nagrania, kobieta zaparkowała niepoprawnie, na chodniku. Auto nauki jazdy parkowało natomiast poprawnie przy krawędzi jezdni w wyznaczonym miejscu, blokując wyjazd autom z chodnika.